מדיניות ביטולים

שינוי הזמנה: שינוי בהזמנה אי אפשר לבצע ישירות באתר. אורח שביצע הזמנה וברצונו לשנותה, יעשה זאת ישירות דרך המייל info@diaghilev-tel-aviv.co.il  או בטלפון: 03-5453131.

הזמנה ביטול: אורח שביצע הזמנה דרך האתר יקבל שם משתמש וסיסמה על גבי אישור ההזמנה.
ביטול ההזמנה יתאפשר מכל עמוד בית דרך הקטגוריה "תיק ההזמנות שלי" בחלקו התחתון של עמוד הבית, והאורח יידרש להזין במקום המתאים שם משתמש (כתובת דוא"ל) וסיסמה שקיבל יחד עם אישור ההזמנה.

לאחר הזנת שם משתמש וסיסמה יתאפשר ביצוע ביטול ההזמנה באמצעות כפתור "ביטול", וזאת בתנאי שההזמנה עומדת בתנאי הביטול של המחירון.

ביטול ההזמנה מותנה במדיניות ביטול שהוגדרה בתקנון: 48 שעות לפני ההגעה. יש הזמנות שמדיניות הביטול שלהן היא ללא אפשרות ביטול. אם ההזמנה אינה עומדת בתנאי הביטול וכפתור הביטול אינו מופיע ב"תיק ההזמנות שלי", יש ליצור קשר עם המלון במייל: info@diaghilev-tel-aviv.co.il  או בטלפון: 03-5453131

דרכי ביטול: אפשר לבטל הזמנה שנעשתה באתר באמצעות מסירת "הודעת ביטול"; "הודעת ביטול": הודעה שהמזמין מסר בכל אחת מהדרכים שלהלן וכוללת את שם המזמין ומספר תעודת הזהות שלו. אם הודעת הביטול נמסרת בעל פה נדרש גם פרט מזהה נוסף שעליו הוסכם בזמן עריכת ההזמנה.

אפשר למסור הודעת ביטול בכל אחת מהדרכים הבאות: במייל: info@diaghilev-tel-aviv.co.il  , או בטלפון 03-5453131

לשאלות/ בקשות/ בירורים נוספים: אנא השאירו הודעה ב"צור קשר" או התקשרו למוקד ההזמנות שלנו בטלפון: 03-5453131 ונחזור אליכם בהקדם.