מלון לופטים דיאגילב- מלון אומנות חיה
תל אביב

שירותים

עסקים והנאה

אינטרנט חינם

שירותי כביסה

BACKSTAGE A LA CARTE

24/7

העברות VIP

שירותי קונסיירג'

סיורים פרטיים

חניה

עלינו

מלון האומנות החיה דיאגילב קרוי על שמו של סרגיי דיאגילב (1872-1929)- מבקר אומנות רוסי, מוציא לאור, פטרון ומייסד בלט רוס. דיאגילב היה אדם מיוחד וצבעוני. יכולתו המופלאה ביותר היתה הדרך שבה שילב אמנים ודיסיפלינות שונות כך שיעשירו זה את זה ויעניקו חוויה חושית שלמה.

דיאגילב עבד, העניק השראה, תמך, ושיתף פעולה עם מספר מדהים של אנשי רוח מובילים מכל תחומי היצירה כגון: קוקו שאנל, פיקאסו, מאטיס, חואן מירו, איגור סטארוינסקי, מוריס ראבל, סרגיי פרוקופייב, ז'אן קוקטו ועוד.

כמו מקור השראתו, מלון דיאגילב ממשיך את המסורת המשלבת אמנויות מסוגים שונים. המלון תמיד משתנה ומתפתח, תוך קליטת שכבות חדשות של תוכן ויצירת חוויות יחידות מסוגן. עם הלך רוח מרענן, סגנון מגוון, תערוכות משתנות ואירועי תרבות ייחודיים, כל ביקור בדיאגילב הופך לחוויה חד-פעמית בלתי נשכחת.

לפרטים נוספים

מיקום

רח' מזא"ה 56, תל אביב

מלון דיאגילב נמצא ברחוב מזא"ה, רחוב ציורי קטן סמוך לשדרות רוטשילד המפורסמות, בלב העיר הלבנה. שכונה של בתי קפה פופולריים, ברים, מסעדות ואזורים נעימים ושקטים למבקשים להימלט מההמולה. במרחק הליכה נמצאים גם נווה צדק, חוף הים ואתרי בילוי אחרים. המלון מאפשר לאורחיו לחוות את יומו של התל אביבי הטיפוסי, שיושב בבתי קפה, חוטף ארוחה קלה במסעדה, קורא על ספסל בשדרה, ער בשעות הקטנות של הלילה, שותה בברים ואוכל ארוחת בוקר בכל שעות היום והלילה. וכמו כל תל-אביבי הוא הולך לכל מקום ברגל. זו החוויה האורבנית שהדיאגילב מספק לאורחיו.

יצירת קשר

קבלה 24/7

שם
אימייל
טלפון
נושא
הודעה